Aktuality OA

Luboš Beran obhájil mistrovský titul

Ve dnech 18. a 19. dubna 2012 se již podvacáté konalo mistrovství ČR v grafických předmětech na Obchodní akademii, vyšší odborné škole cestovního ruchu a JŠ s právem SJZ, Karlovy Vary.

Tato nejvyšší soutěž žáků středních škol navazuje na krajské soutěže, ze kterých se nominují ti nejlepší z celé republiky podle postupových kritérií. Soutěžící předvedli své dovednosti v psaní na klávesnici, korektuře textu, wordprocessingu a záznamu mluveného slova.

Z Kraje Vysočina bylo nominováno 6 studentů, mezi nimi student Vyšší odborné školy a Obchodní akademie Chotěboř Luboš Beran (loňský mistr republiky a úřadující juniorský mistr světa).

Ze čtyř soutěžních disciplín Luboš zvítězil suverénně ve dvou – psaní na klávesnici – napsal 5714 úhozů za 10 min (zde obhájil loňské prvenství), v korektuře textu docílil 154 korektur za 10 min.

V obou disciplínách byl zařazen jeho výkon do projektu Excelence. V korektuře jako jediný, v psaní na klávesnici bylo takto hodnoceno 7 výkonů.

Vzhledem k tomu, že Luboš Beran má před maturitou, tak to bylo jeho poslední středoškolské působení za školu, zároveň to byla důstojná tečka.

Výsledky: Vysledky_Karlovy_Vary.xls

lubosIMG_0178

 

 

Virtuální prohlídka školy

Zobrazit prohlídku

Rozcestník města

Zobrazit stránky

Garanti oborů VOŠ:

  • Banner
  • Banner
  • Banner