Aktuality OA

Veletrh fiktivních firem 2013

tn00008

Foto

Letošní  veletrh fiktivních firem, který  se konal 8. listopadu 2013  v  budově  Vyšší a odborné školy a Obchodní akademie v Chotěboři, proběhl dle plánu.  Veletrh začal v 10 hodin  posluchárně školy, kde proběhla prezentace všech fiktivních firem.

Jako první nám svou prezentaci představila firma FlashLight, s. r. o., která nabízí fotografování portrétů a různých společenských akcí. Druhou firmou, která nás seznámila se svými produkty, byla Tantrum, s. r. o., jež nabízí energy drinky. Cheese, s. r. o. nás vyčerpávajícím způsobem seznámila s původem a historií některých sýrů z vlastní nabídky. Poslední prezentace patřila firmě Avefly, s. r. o. nabízející různé zážitky, ze všech možných i nemožných oblastí. V jejich prezentaci nás trochu vystrašilo přiznání, že jeden z jejich stálých zákazníků Josef Tyson, doplatil na svou neuhasitelnou touhu po adrenalinu životem a skončil jako odpolední svačinka pro krokodýla. Ani tato tragédie je ovšem neodradila a zážitek koupání s krokodýlem mají stále v nabídce, a to pro odvážlivce, kteří  si tento zážitek chtějí dopřát.

Po přesunu z posluchárny do tělocvičny mohl každý návštěvník veletrhu zajít ke stánkům fiktivních firem, prolistovat si jejich katalog nabídek a následně si objednat zboží, či služby jimi nabízené.

Firma FlashLight, s. r. o. nás mile překvapila tím, že na veletrhu zdarma fotila své zákazníky. Ti měli možnost nechat se vyfotit profesionálními fotografy normálně, nebo v převlecích, které byly přichystané přímo pro tuto akci.

Avefly, s. r. o. u svého stánku měli jako upomínku na pana Tysona velkého krokodýla, ovšem pouze plyšového.

Firma Cheese, s. r. o. mile překvapila nejen své zákazníky, ale i všechny milovníky sýrů, protože měla připravenou velkou ochutnávku mnohých sýrů ze své nabídky.

O energy drinky firmy Tantrum, s. r. o. měli největší zájem žáci z místní základní školy, kteří se také přišli podívat na letošní veletrh.

Následovalo vyhlášení soutěže  o nejlepší prezentaci, stránek a katalog firmy.

Soutěž o nejlepší prezentaci vyhrála firma FlashLight, s. r. o.

Soutěž o nejlepší stánek zvítězila firma Tantrum, s. r. o.

O první místo v soutěži o nejhezčí katalog se podělily firmy Cheese, s. r. o. a Avefly, s. r. o.

Firmy nabízely své produkty a služby až do konce veletrhu, tj. don 17.00 hodin.

Veletrh fiktivních firem proběhl v poklidu a byl přínosem pro studenty naší školy, ale i pro potencionální zájemce o studium.

Virtuální prohlídka školy

Zobrazit prohlídku

Rozcestník města

Zobrazit stránky

Garanti oborů VOŠ:

  • Banner
  • Banner
  • Banner