Oznámení vedení

Dopis budoucím žákům školy

Vážení rodiče, vážení uchazeči,

vzhledem k tomu, že na ZŠ probíhá předávání informací o budoucnosti středních škol v Chotěboři, což se týká i naší školy, vámi vybrané, považuji za správné, abych vám informaci podala já.

Spojování VOŠ a OA Chotěboř a SOU technického Chotěboř do vzdělávacího centra ekonomických a technických oborů je vyvoláno snahou udržet stávající vzdělávací nabídku v Chotěboři. Toto je jediný důvod. Kraj Vysočina totiž v únoru letošního roku přišel se záměrem vytvářet centra technického vzdělávání ve velkých městech, a tak by se mohlo v budoucnu stát, že bychom v Chotěboři o některé obory přišli.

Jakékoliv změny se v žádném případě netýkají školního roku 2013/2014. Změny, které proběhnou v budoucnu, se nebudou týkat obsahu studia žáků obchodní akademie, pouze se rozšíří název přidáním SOUt, budou se týkat jen majetkových a provozních podmínek. Ani po změně se na obchodní akademii nebude nic měnit na stávající výuce, učitelích, aktivitách, výuka OA zůstane ve stejné budově, stejném rozsahu.

Jakmile dojde k tomu, že budou zahájeny přípravné práce a začnou se rýsovat konkrétní výstupy, budeme průběžně poskytovat informace na webových stránkách.

V případě zájmu o jakékoli informace se můžete kdykoli dotázat přímo vedení školy telefonicky nebo mailem.

 

Krásné dny

Ing. Pourová Drahomíra
ředitelka školy

Virtuální prohlídka školy

Zobrazit prohlídku

Rozcestník města

Zobrazit stránky

Garanti oborů VOŠ:

  • Banner
  • Banner
  • Banner