Úspěchy studentů

Sportovní úspěchy studentů OA 2007/2008

sport1Školní rok 2007/2008je na Obchodní Akademii opravdu bohatý na sportovní události,přičemž si studenti vedou velice dobře.Začátkem října družstvo dívek vybojovalo 1.místo na okresním kole v přespolním běhu v Chotěboři,chlapci byli celkově třetí.
O měsíc později se výběr chlapců zůčastnil okresního kola basketbalu v Havl.Brodě a ačkoli mají brodské školy podstatně širší výběr kvalitních hráčů,dokázali s nimi naši chlapci sehrát utkání na úrovni.

Prosinec byl ve znamení volejbalu.Po určité přípravě se odehrály celkem vyrovnané zápasy dívek i chlapců s výběry Gymnázia.Před vánoci proběhl tradiční vánoční volejbalový turnaj,napínavý až do konce.Po novém roce se již chlapci připravovali na okresní kolo ve florbale.To se konalo 27.2. a chlapci bez větších problémů postoupili do finálové skupiny.Už to vypadalo na celkové vítězství ,nakonec uhráli 3.místo,což je vzhledem k mimořádně silnému obsazení turnaje a relativně malému výběru chlapců na OA skvělý úspěch.