Úspěchy studentů

Mistr republiky 2008 Luboš Beran

beran1Dne 5 – 6. prosince 2008 proběhlo na pražské Euroškole 16. Mistrovství ČR Open ve zpracování textu za účasti studenta 1. ročníku Vyšší odborné školy a Obchodní akademie Luboše Berana.
o sérii skvělých výsledků v předchozích soutěžích potvrdil suverenitu v kategorii mezi žáky a jasně zvítězil v těžké disciplíně 30 min opis s penalizací 100 za chybu a stal se mistrem České republiky v této disciplíně. Soutěž je nominací pro účast na mistrovství světa ve zpracování informací pro rok 2009, které se koná v Číně (Peking). Vítězstvím splnil Luboš Beran nominační kritéria pro účast na MS v Číně.

PDalším nesporným úspěchem je 2. místo v disciplíně wordprocessing, což je profesionální zpracování textu. Jen pro informaci, disciplína měla časový limit 120 minut a zadání bylo stejné pro profesionály z firem, kteří mají tuto činnost jako náplň práce, i pro žáky středních škol. Luboš Beran je jediný nominovaný student ze středních škol kraje Vysočina. Po stanovení kritéria pro doprovod byl nominován jako doprovod a trenér také učitel Mgr. Rudolf Stára.

beran2beran3beran4

Virtuální prohlídka školy

Zobrazit prohlídku

Rozcestník města

Zobrazit stránky

Garanti oborů VOŠ:

  • Banner
  • Banner
  • Banner