Aktuality VOŠ

Nabídka práce pro VOŠ

Inženýr kvality (foxcon.pdf)

Vážená uchazečko, vážený uchazeči,
jsme uznávaným globálním leaderem v poskytování kompletních řešení v oblasti IT.
Pro náš tým hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Inženýr kvality.

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr, dobu neurčitou.

Bližší informace a kontaktní údaje najdete níže.

Rádi Vás uvítáme v našem týmu.

Náplň práce:

- zajištění shody s ISO 9001:2008 s požadavky managementu v rámci celé firmy
- koordinace a provádění interních auditů
- archivace dokumentů
- tvorba procesních map
- vývoj QMS systému

Požadujeme:

- VOŠ/VŠ technického směru
- nutná pokročilá znalost AJ
- znalost PC problematiky:
- HW znalost částí a funkcí PC
- výhodou praxe min. 2 roky
- znalost ISO norem řady 9000 a normy 19011
- znalost nástrojů kvality a neustálého zlepšování
- komunikativnost, samostatnost, adaptabilita

Nabízíme:

- práci v dynamické mezinárodní společnosti
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- odpovídající finanční ohodnocení
- perspektivu profesního a kariérového růstu
- závodní stravování
- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, kurzy práce na PC, další odborné vzdělávání)
- atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod

Kontakt:

Mgr. Lenka Jehličková
CMMSG HR Specialist
Foxconn Technology CZ
Karlov 245, 284 01 Kutná Hora
Czech Republic
Tel.: +420 327 538 556
Web: www.foxconn.cz

Virtuální prohlídka školy

Zobrazit prohlídku

Rozcestník města

Zobrazit stránky

Garanti oborů VOŠ:

  • Banner
  • Banner
  • Banner